Vstupte do WMF Premium klubu a získejte exkluzivní výhody!

Vstupte do WMF Premium klubu a získejte exkluzivní výhody!

Chcete si užít dokonalou kávu v pohodlí Vašeho domova? Kávovary WMF Perfection jsou navrženy tak, aby Vám poskytly dokonalý požitek z kávy bez jakýchkoli komplikací! Navíc, pokud se zaregistrujete do našeho Premium klubu, získáte přístup k mnoha exkluzivním výhodám a službám. Jako je VIP servis a nebo Coffee SPA.

VIP servis

Značka WMF dbá o vysokou kvalitu svých výrobků a našim cílem je spokojený zákazník v každém ohledu. I přesto se může stát, že budete muset vyhledat odbornou pomoc našeho servisního střediska. Aby případná oprava byla co nejjednodušší, připravili jsme pro členy WMF Premium klubu VIP servis. S naším VIP servisem se o vše postaráme za Vás! Stačí nám zavolat a my k Vám přijedeme, vyzvedneme kávovar přímo u Vás doma a dopravíme ho do našeho autorizovaného servisu.

Tam se o Váš kávovar postará naše zkušená a odborná technická podpora, která bude mít za cíl co nejrychlejší a nejkvalitnější opravu Vašeho zařízení.

Po dokončení opravy Váš kávovar opět doručíme přímo k vám domů. Takže se nemusíte starat o žádné složité opravy, údržbu nebo převoz kávovaru. S naším VIP servisem se nemusíte obávat žádných nečekaných nákladů nebo ztráty času. Tuto službu získáte jako člen VIP klubu zcela zdarma po dobu záruční lhůty.

Coffee SPA

Životnost všech výrobků je vždy ovlivněna pravidelnou údržbou a dobrou péči. Toto pravidlo platí i pro automatické kávovary! Proto jsme pro Vás připravili službu Coffee SPA, která zahrnuje kontrolu a vyčištění Vašeho kávovaru před koncem záruční lhůty. Tento servis je pro Vás zcela zdarma a zaručuje, že bude Váš kávovar opět v perfektním stavu.

Tak neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes, abyste mohli využít všech výhod, které Vám naše služby nabízejí. Užijte si dokonalou kávu s kávovary WMF Perfection a nenechte si ujít jedinečnou příležitost získat prvotřídní servis!

Požitek z kávy pro všechny vaše smysly.